Zbulohet “takimi” sekret midis Lulzim Bashës dhe Edi Ramës

Situata politike në Shqipëri është shfrytëzuar gjithmonë nga trupa e Portokallisë, e cila përmes humorit jep një pasqyrë të realitetit shqiptar.

E teksa nevoja për mbështetje nga ndërkombëtarët është e rëndësishme, Portokalli sjell serish në vëmendje problemet në çiftin Rama-Basha.

Ku babi “Berisha” dhe partnerja Kryemadhi, nuk i lënë të qetë…

Por për më tepër ju ftojmë të ndiqni skeçin e realizuar nga trupa e Portokallisë:

 

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*