Tronditet Tirana, vrasje me tre të vdekur tek Unaza e Re

Tirana është ‘zgjuar’ e tronditur nga një ngjarje e rëndë ditën e sotme. Krimi brenda familjes ka goditur sërish vendin tonë, sot me një vrasje të trefishtë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re para pak minutash ku dhëndri ka vrarë me armë vjehrrin dhe vjehrrën. Pas tyre ai ka qëlluar edhe veten.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*