Rojet bregdetar/ Qytetarët ‘masakrojnë’ Ramën me komente: “Boll me show se le nam, këta duhet të jenë të zhveshur, rrinë tërë po*dh”

Shikueshmëria në komentet e faqes së Kryeministrit Edi Rama ka filluar çdo ditë të jetë dhe më e lartë.

Nga ana tjetër kohët e fundit nëpër poste të ndryshme vihet re një rënie e lavdërimeve për Kryeministrin dhe në shumë prej teksteve të komentuesve shihen kritika që lidhen me “shoë-un” që sipas qytetarëve bëhet në rrjetet sociale.

Edhe në postimin e paradites së sotme një shumicë e madhe komentuesish e kanë gozhduar Kryeministrin. Në postin e publikuar për praninë e Rojeve Bregdetare qytetarët i drejtohen Kryeministrt Rama duke e kritikuar se prania e tyre në shumë prej kullave vrojtuese mungon dhe nuk është si Rama e ka paraqitur në faqen e tij.

First Media Netëork paraditen e sotme ka publikuar një varg lajmesh lidhur me këtë problem të hasur në bregdet, ku pushuesit hasin një rrezik të drejtëpërdrejtë nga mungesa e grupeve të shpëtimit.

Rrjeti i gazetarëve tanë do të vazhdojë dhe në ditët në vijim të publikojë fakte të reja mbi mungesën e rojeve dhe mos ushtrimin e detyrës nga institucionet përkatëse.

Për më tepër ndiqni komente:

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*