Reagon kryeministri pas protestës në Kukës: Ta harroni nuk ja dilni dot!

 

Nuk ka vonuar shumë që kryeministri Rama të komentoi protestën e zhvilluar ditën e sotme në Kukës. Me anë të një postimi në ‘Facebook’ ai e ka cilësuar një protest të tillë si tepër abuzuese, ndaj do të veprohet menjëherë që të gjithë të përballen me ligjin.

Postimi i Kryeministrit Rama:

Dhuna barbare mbi pronën e përbashkët dhe reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të marrin përgjigjen e merituar me të gjithë fuqinë e ligjit mbi këdo që ka ngritur dorën e paligjshmërisë! Ta harrojnë dhunuesit e frymëzuesit e tyre se i’a dalin dot mbi ligjin!

2 Komente

 1. Thirje kryeministrit .e everia po gabon nuk i ka mundesite te paguaj me as kush
  kte koston ti behet ne kto situata Kosoves shqiperise e pa perjashtim..shqiptaret po rendoje populli zoti Rama..po sjell ndalimin e bisnez it e mardhenie the details fakto.
  duhet te filloj sekuestro the e pronave te .politike e drejtesise 23 vjecar e.
  shum taksi po e rendoje popullin.
  kishte parasysh se te besuan kryeminister.
  sot ju duhet te ulemi e te fillon I politikan sociale.

 2. let te jete nje mot i politike
  per mirkuptim. qeveria dhe komunitet duke pasur parasysh 10001 aresye..
  ekonomin.bashkejetesen.
  dhe mos ndarjen ekonomike midis
  dy vllezerve me dy signal me nje gjak.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*