Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për autorin e ngjarjes në Vlorë

 

Policia e Shtetit kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e vendndodhjes së autorit të krimit te rende, ndodhur sot Vlore.

Kjo eshte foto e autorit te dyshuar, Ridvan Zykaj, 24 vjeç.

Policia e Shtetit fton këdo qe ka informacion telefonoje në numrin 069 41 10 242 si dhe në numrin pa pagesë 112, dukegarantuar ruajtjen e anaonimatit.

Policia e Vlorës terheq vemendjen se autori paraqet rrezikshkmeri dhe në rast konstatimi t’i shmagen përballjes më të, por të telefonojnë policinë.

The post Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për autorin e ngjarjes në Vlorë appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*