‘Pajtesa’ shkon në emision, iu befason me pamjen

U bë e njohur me rolin e ‘Pajtesës’ dhe tani aktorja, Fiona Gllavica, është një prej personazheve më të përfolura të serialit ‘Çka ka shpia’.

Ndonëse nuk është prej aktoreve të para të serialit, ajo tani është një ndër më të pëlqyerat.

Krahas aktrimit ajo komentohet shumë edhe për pamjen e saj gjithmonë tërheqëse.

E sot, ajo është duket se është e ftuar në një emison mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo/

The post ‘Pajtesa’ shkon në emision, iu befason me pamjen appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*