Nusja e Medës ka dalur me shoqe, fustani i saj i hapur merr vëmendjen

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me shoqet e saj.

Fustani i saj i kuq e paksa i hapur merr tërë vëmendjen./

The post Nusja e Medës ka dalur me shoqe, fustani i saj i hapur merr vëmendjen appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*