Mund t’ju duket objekt i braktisur por gaboni, është Qendra e Shëndetit Mendor Tiranë

E lënë pas dore dhe e degraduar totalisht kjo është godina në të cilën ndodhet sot Qendra e Shëndetit Mendor Tiranë

Redaksia jonë ka siguruar disa pamje të kësaj godine ku siç shihet ajo është në kushte tepër të këqija infrastrukturore ndër vite.

Urojmë që dikush të vendosi dorë mbi këtë institucion.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*