Mimoza shkon në xhami, befashon me veshjen

Mimoza Shkodra është një ndër më të përfolurat këngëtare shqiptare.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

E pas ndarjes ajo shpejt e ka marrë veten, duke ju kthyer jetës aktive dhe koncertëve të shumta.
E se fundmi ajo edhe po shëtit shumë.

Ajo këto ditë po qëndron në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Atje ajo ka vizituar edhe një xhami të madhe ku është shfaqur e veshur me rroba ta gjata, por nuk ka mbajtur mbulesë, siç është zakon për femrat që hyjnë në xhami.

The post Mimoza shkon në xhami, befashon me veshjen appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*