Mesazhi sensibilizues i të rinjve të LRI-së: Të mbrojmë atë që na takon ne! (VIDEO)

 

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Bashkinë e Pogradecit, ka shpërndarë në rrjetet sociale një klip sensibilizues në lidhje me mbrojtjen e gjithckaje që është e përbashkët.
Me anë të kësaj video ata kanë përcjell mesazhe qyetaterie për të gjithë bashkëmoshatarët dhe jo vetëm.

LRI Pogradec me mbështetjen e LSI Pogradec ka përgatitur një klip sensibilizues për të dërguar mesazhe qytetarie te moshatarët dhe bashkëqytetarët për mbrojtjen e gjithçkaje të përbashkët.Falenderojmë të gjithë që u bënë pjesë e këtij aktiviteti!#LRI_Përgjegjësi_Sociale#LRI_Mbro_të_Përbashktën

Posted by Lsi Pogradec on Monday, October 1, 2018

 

 

 

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*