Mesazhi i koduar i Fatmir Xhafajt: Ka njerëz që marin një pushtet dhe janë të lumtur që janë të pushtetshëm(VIDEO)

Ish ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj me anë të një komunikimi me disa prej banorëve të Tiranës, shfaqet duke dhënë një mesazh në lidhje me njerëzit e pushtetshëm në Shqipëri, por edhe ata që punojnë.
VIDEO FAX WEB

 

 

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*