Kur rezultati gjatë një flirtimi shndërrohet i dhimbshëm dhe i turpshëm

Ndonjëherë duhet mbajtur mendja në vend dhe të mos harrojmë  të shohim çfarë kemi përpara.

Teksa mundohej të binte në sy dhe ti afrohej një vajze me bikini, një djalë jo vetëm që prishi hydro jett-in mbi të cilin po qëndronte por u dëmtua dhe vetë.

Gjithçka duket se shkonte mirë teksa ai arrinte të balanconte trupin me lëvizjet e tij, si dhe të kërcente nën ritmet e muzikës por pikërisht në momentin që është përpjekur të kalojë mbi hekura për të biseduar me vajzën hydro jett-i ja prishi planet duke e përplasur me  bosket e muzikës.

Le të themi që është një moment i dhimbshëm për të por s mund ta mohojmë dhe plotësisht qesharak.

https://www.youtube.com/watch?v=CpuFrSAlUxQ

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*