Ja disa nga reagimet e njerëzve kur u hidhet një gjarpër gjigand

Nile Henri, është një magjistar Britanik  dhe  së fundmi ka realizuar një video ku u del përpara njerzëve në rrugë dhe i tremb me nje gjarpër gjigand i cili është lodër.

Ai u afrohet njerzëve duke i trembur për vdekje.

Shihni videon dhe do qeshni me lot nga reagimet e tyre

 

 

 

 

 

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*