Ishte në shërbim dhe kontrollonte për kanabis, lëndohet efektivi i Policisë

 

Një specialist i Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka mbetur i lënduar gjatë kontrollit të territorit në një terren të thyer në Vlorë.

Mësohet se efektivi specialisti i SHÇBA-së, B.H., 33 vjeç, nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore dhe ka rrëshqitur në një zonë të thyer. Për pasojë ka marrë dëmtime në krahë.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të thyer malore pranë fshatin Vranisht.

The post Ishte në shërbim dhe kontrollonte për kanabis, lëndohet efektivi i Policisë appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*