Imazhet epike, aq sa për të qeshur njëlloj dhe të dhimbshme

Ndodh ndonjëherë që momentet që duam të fotografojmë dhe ti ruajmë ato mbeten më të mrekullueshme se ç’kishim menduar. I vetmi problem qëndron se protagonistët vuajnë pak.

Imazhet ndonjëherë janë po kaq të përsosura por edhe të tmerrshme, kur gjatë realizimit të fotografive ndodhin gjëra të paparashikueshme.

Po ju tregojmë më poshtë disa nga rastet e tilla:

1-Ky fëmijë vazhdon të mos trembet

2-Nëse do të arrini ta çoni deri në këtë fazë kështjellën tuaj të letrave atëherë bëni kujdes të mos ju ndodhe siç i ndodhi këtij.

3-Kujdes djalosh!

4-Ndoshta mund ti kishte ndodhur dhe më keq.

5-Çfarë po priste të arrinte vallë kjo vajzë?

6-Mos i ngacmoni shumë kafshët kur janë në qetësinë e tyre

7-Kur përpjekja për të rënë në sy të shkon keq

8-Çdo gjë ka limitet e saj, po ashtu edhe Joga

9-oops, mos e provoni këtë lojë.

10-I bën gropën tjetrit dhe bie vetë.

11-Mirupafshim, çantë shpine.

12-Bëj pak vend dhe për babain.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*