Fansja e tij alivanoset, Meda bën gjestin e madh

Meda është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të muzikës shqiptare.

Ai përveç që është aktiv me këngë të reja, është edhe shumë i pranishëm në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

E së fundi atij i ka ndodhur një e papritur në një mbrëmje ku ishte duke performuar.

Një fanse e saj alivanoset dhe ai lë mikrofonin dhe i ndihmon asaj./

The post Fansja e tij alivanoset, Meda bën gjestin e madh appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*