Ekskluzive/ Pak orë para protestës Ardi Veliu kontrollon zonën për rreth Kryeministrisë (FOTO)

Pak orë para prostestës së rradhës të lajmëruar nga ana e opozitës së bashkuar, Policia e Shtetit ka marr masa për mbarëvajtjen e situatës.

Në terren ndodhet dhe vetë Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i cili pavarësisht orës së vonë është duke u kujdesur që policia të kryej detyrën me përpikmëri dhe seriozitet.

Ai ka takuar punonjës të policisë të cilët patrullojnë pranë institucionit të Kryeministrisë.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*