Ditëlindja e modelës së njohur, stilistja Estela Koni  ka një urim te veçantë

Me qindra urime i janë drejtuar ditën e sotme me rastin e ditëlindjes modeles Oriola Marashi. Urime këto nga individë të ndryshëm, njerëz të medias dhe show bizit, ku pa diskutim disa prej tyre tërhoqën vëmendje.

Një ndër to ishte urimi i stilistes së njohur Stela Koni e cila me anë të një foto ku shfaqe modelja Marashi ka bërë urimin për ditën e saj të lindjes.

Urim i cili është mirëpritur nga modelja duke e shpërndarë dhe në profilin e saj në instagram

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*