Berisha bëhet nostalgjik, publikon videon…

 

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen zyrtare
të Facebook një video e cila tregon rrugëtimin e Shqipërisë drejt NATO-s.

Një video që nga fillimet e demokracisë në vitin 92, dhe deri në momentin kulmor kur Shqipëria u bë anëtare me të drejta të
plota

Momentet me te rendesishme ne rrugen e anetaresimit te Shqiperise ne NATO! sb

Posted by Sali Berisha on Thursday, April 4, 2019

 

 

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*