Autor: endri

Mimoza shkon në xhami, befashon me veshjen

Mimoza Shkodra është një ndër më të përfolurat këngëtare shqiptare. Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe […]

Dafina shkurton flokët, nuk do ta njihni

Ajo është njëra nga këngëtaret më me stil. Veç këngëve, nëse ka diçka për të cilën njihet Dafina Zeqiri është ndryshimi i shpeshtë i modelit të flokëve. Këngëtarja po ndryshon “look” thuajse çdo javë dhe ne kemi vetëm një pyetje: Si ia del? Së fundmi ajo u shfaq në profilin […]

Nesër shorti i Ligës së Kampionëve

Nesër me fillim nga ora 12:00, do të bëhet tërheqja e shortit të Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale. Shorti i kësaj faze do të tërhiqet në Nyon të Zvicrës. Skuadrat që do të jenë në short janë: Ajax, Tottenham Hotspur, Manchester United, Porto, Manchester City, Juventus, Barcelona dhe Liverpool. […]

Shkurte Fejsa kështu dukej para 22 viteve

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të njohur të muzikës popullore dhe një nga më të pëlqyerat e këtij zhanrri. Gresa Behluli ka publikuar një foto të rrallë të Shkurte Fejzës. Këngëtarja, Gresa Behluli ka sjell një imazh të vjetër të nënës së saj, artises së mirënjohur, Shkurte Fejza, shkruan […]