Arben Kaçorri, Drejtori i Ujësjellësit që profilin e tij e ka kthyer në një ‘ekspozitë’ të investimeve e punimeve në qytet

Nuk ndodh shpesh që titullarët të merren vetë dhe me problematikat të cilat mund të quhen tepër vogla që ka një qytet. Por për drejtorin e ujësjellësit në Bashkinë e Tepelenës, kjo është dicka mëse normale. Ai është Arben Kaçorri, drejtor prej disa kohësh i kësaj ndërrmarje. Nëse sheh profilin e Arbenit të rrjetin social facebook, njihesh me problematikat që ka Tepelena dhe fshatërat përqark saj në lidhje me ujë sjellësin.

Qeveria ka akorduare një sasi fondesh që ky qytet të marri frymë, një gjë e tillë pasqyrohet nga z.Kacorri pothuajse cdo ditë. Profili i tij tani më është kthyer si një ekspozitë e investimeve dhe përkujdesjes që institucioni i tij bënë në këtë rreth./ REHATFARE.AL- MARJON GORICA

3 Komente

  1. anisashehu@gmail.com

    Ca mund te thuash per nje Drejtor si kyj qe me Pak lek te bej ivestime kaq te medha Bravo Arben Tepelenes i duhej nje drejtor si tyj

  2. Ahahhahaha…..

  3. Bota vete ne henë sot ,kurse ne akoma te ujët !!!!

    Ate ujë as bagëtija se pinë,me ato tubo ,ato depo ,tubo plastike,një rjet uji i amortizuar totalisht,merreni nje litër ujë e çojeni ti bënen analizat e do te shikoni si do dali as për të lar halet sbën,lerni fotot shikoni punen sepse ndaj ju kemi ve drejtor .

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*