Adelina e veshur me pantollona lëkure, vë në pah kilogramët e saj të tepërt

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Por, ajo që bie në sy është se Adelina duket se ka shtuar paksa peshë./

The post Adelina e veshur me pantollona lëkure, vë në pah kilogramët e saj të tepërt appeared first on Gazeta Ora.

Postoni Komentin Tuaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*